Wczytuję dane...

Wózki dziecięce

Wózki dla dziecka

Decydując się na zakup wózka musimy odpowiedzieć sobie na pytanie, czego oczekujemy?. Jakie potrzeby ma spełniać i w jakim obszarze ma pracować dla nas.
Wózek 3 w 1 jakie wady i zalety?

Jeśli lubimy kompatybilność i nie lubimy zbytnio wydawać pieniędzy kilkukrotnie na tą samą rzecz , warto by przemyśleć zakup wózka z głęboka gondolą, nosidełkiem pełniącym też funkcję fotelika do samochodu oraz spacerówki. Plusem takiego rozwiązania jest, że na tym samym stelażu wraz z rozwojem dziecka i naszymi potrzebami instalujemy konkretne urządzenia z pomocą lub bez ( w zależności od producenta) adaptera. Niewątpliwie zaletą jest oszczędność przechowywania i dokupione akcesoria długo nam służą. Jak wiadomo każde rozwiązanie ma też swoje wady, a do nich zaliczyć należy na pewno sposób rozkładania i montowania urządzeń, wielkość zajmowanego miejsca po złożeniu. Powielając pewne czynności przez dłuższy okres to co było dla nas plusem niestety może okazać się przeszkodą i zapragniemy małej zwinnej spacerówki.

Jaką spacerówkę wybrać.
Przy wyborze warto zwrócić uwagę na takie czynniki jak:
częstotliwość użytkowania i miejsce zamieszkania – jeśli będą to codzienne spacery, brak windy i trzecie piętro warto by wózek był lekki i łatwy do przeniesienia.
Wygląd wózka po złożeniu – jeśli będziemy przewozić wózek to zwróćmy uwagę jakie ma gabaryty po złożeniu by mógł swobodnie lądować w bagażniku

jakie zastosowane koła – jeśli tereny piaszczyste to lepiej wybrać pompowane z amortyzacją, jeśli tereny bardziej utwardzone, chodnikowe to mogą być koła piankowe i z tworzywa sztucznego.
Rozkładane oparcie – do jakiego stopnia pozwala się rozłożyć,

głębokość siedziska- czy dziecka jest ruchliwe czy lubi sobie poleżeć na spacerze
Systemy bezpieczeństwa a więc pasy i pałąki i hamulce.
Dodatkowe akcesoria a więc koszyk na zakupy możliwość położenia napoju czy mocowania parasolki.

Szeroki wybór wózków dziecięcych różnych typów. Dobierz wzór materiału i kolor wykończenia, sposób składania i funkcjonalność

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Your SEO optimized title page contents window.addEvent('load', function() { add_cart_event(); });